gooUser1699600697
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Da
Da
Registrovan
10.11.2023.
10.11.2023.
Komentari
67
67
User Data
ID: 198055
ID: 198055
Komentari korisnika
gooUser1699600697
prije 6 dana
KONTRA MJEROM treba ....HOĆEMO POPIS STANOVNIŠTVA,da vidimo ko su nove Manjine? A sami ADZ je zagovornik ukidanju prava manjinama a oni su postotkom došli u manjine
gooUser1699600697
prije 6 dana
Traže blokiranje puta EU kao da nismo već blokirani hahahahaha evo baš smo se prepali
gooUser1699600697
prije 6 dana
M rš u p m
gooUser1699600697
prije 6 dana
KONTRA MJEROM treba ....HOĆEMO POPIS STANOVNIŠTVA,da vidimo ko su nove Manjine? A sami ADZ je zagovornik ukidanju prava manjinama a oni su postotkom došli u manjine
kxuser6a1851990
prije 6 dana
Većina si samo u 23%
gooUser1699600697
prije 1 sedmicu
Pozdrav za 6 posto naših Kockica koji su zdušno prizivali i navijali za još jedan Geo cid na Mus ovaj put u Iranu, ali vidi ovo danas sve se okrenu, Kockicama sigurno po Konzumu danas fali maramica rasprodane sve
kxuser69f841bab
prije 6 dana
Nego kad mi završavamo ovu južnu interkonekciju sto Ameri traže?
kxuser69f068f60
prije 6 dana
Hoće li osvanuti u 23% nakon ovog potpisa, zna li se šta?
dzidzikovac
prije 6 dana
6%? Jes' hau nou.
kxuser69ba50f40
prije 6 dana
obećanje, ludo radovanje.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
gooUser1699600697
prije 1 sedmicu
Do sada sam gledao kako Sotona melje državu po državu, da bi došao dan kad sam gledao Kako je jedan siromašan insan imena Iran uzeo Sotonu za rogove i obrisao pod sa njim
gooUser1699600697
prije 1 sedmicu
Ala šta im Iran uradi hahahah naplatiše neke dugove još od vremena Abraham Lincolna, sve sankcije ukinute, dozvoljena slobodna prodaja nafte i prihod od prodaje će ići direktno Iranu a ne kao Irak sav prihod od prodaje ide americi a Irak onda mjesečno šalje spisak Bijeloj kući šta mu treba i onda oni njima uplate njihove pare za te svrhe, koliko je pokraden Bliski Istok mi nismo ni svjesni
biscanln
prije 1 sedmicu
Pa smisao ovog rata je bio ko ce vise profitirati, amerika ce sad kroz ove investicije malo isto profitirati a ne u toj mjeri da su uspjeli poraziti iran, ali prije ili kasnije amerika ce opet krenuti na iran mozda ne u skorije vrijeme, ali scenario kao i vencuela samo ce cekati priliku
kxuser6a2fcd532
prije 6 dana
sta ako je citav rat bio zbog Palestine I 3 hrama.Ovdje stoji sta Iran dobija,ali sigurno ima i druga strana i skriveni detalji.
dunjalucki_bajraktar
prije 6 dana
pisana kapitulacija ,hahaha Nije im Iran ,Iraku,Sirija, Afganistan ...da ga kopneno osvoje ...snaga Amerike je pala na Iranu
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
gooUser1699600697
prije 1 sedmicu
Igraj Bosno Ljubavi Moja
gooUser1699600697
prije 1 sedmicu
ZABRANA, ako ovo dozvolite Trojko crno vam se piše na izborima
gooUser1699600697
prije 1 sedmicu
Utakmica za 10, najbolja dosad na SP, Engleska izgleda jako dobro