gooUser1699600697
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Da
Registrovan
10.11.2023.
Komentari
67
User Data
ID: 198055
Komentari korisnika
KONTRA MJEROM treba ....HOĆEMO POPIS STANOVNIŠTVA,da vidimo ko su nove Manjine? A sami ADZ je zagovornik ukidanju prava manjinama a oni su postotkom došli u manjine
Traže blokiranje puta EU kao da nismo već blokirani hahahahaha evo baš smo se prepali
M rš u p m
KONTRA MJEROM treba ....HOĆEMO POPIS STANOVNIŠTVA,da vidimo ko su nove Manjine? A sami ADZ je zagovornik ukidanju prava manjinama a oni su postotkom došli u manjine
Većina si samo u 23%
Pozdrav za 6 posto naših Kockica koji su zdušno prizivali i navijali za još jedan Geo cid na Mus ovaj put u Iranu, ali vidi ovo danas sve se okrenu, Kockicama sigurno po Konzumu danas fali maramica rasprodane sve
Nego kad mi završavamo ovu južnu interkonekciju sto Ameri traže?
Hoće li osvanuti u 23% nakon ovog potpisa, zna li se šta?
6%? Jes' hau nou.
obećanje, ludo radovanje.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Do sada sam gledao kako Sotona melje državu po državu, da bi došao dan kad sam gledao Kako je jedan siromašan insan imena Iran uzeo Sotonu za rogove i obrisao pod sa njim
Ala šta im Iran uradi hahahah naplatiše neke dugove još od vremena Abraham Lincolna, sve sankcije ukinute, dozvoljena slobodna prodaja nafte i prihod od prodaje će ići direktno Iranu a ne kao Irak sav prihod od prodaje ide americi a Irak onda mjesečno šalje spisak Bijeloj kući šta mu treba i onda oni njima uplate njihove pare za te svrhe, koliko je pokraden Bliski Istok mi nismo ni svjesni
Pa smisao ovog rata je bio ko ce vise profitirati, amerika ce sad kroz ove investicije malo isto profitirati a ne u toj mjeri da su uspjeli poraziti iran, ali prije ili kasnije amerika ce opet krenuti na iran mozda ne u skorije vrijeme, ali scenario kao i vencuela samo ce cekati priliku
sta ako je citav rat bio zbog Palestine I 3 hrama.Ovdje stoji sta Iran dobija,ali sigurno ima i druga strana i skriveni detalji.
pisana kapitulacija ,hahaha Nije im Iran ,Iraku,Sirija, Afganistan ...da ga kopneno osvoje ...snaga Amerike je pala na Iranu
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Igraj Bosno Ljubavi Moja
ZABRANA, ako ovo dozvolite Trojko crno vam se piše na izborima
Utakmica za 10, najbolja dosad na SP, Engleska izgleda jako dobro