Ala šta im Iran uradi hahahah naplatiše neke dugove još od vremena Abraham Lincolna, sve sankcije ukinute, dozvoljena slobodna prodaja nafte i prihod od prodaje će ići direktno Iranu a ne kao Irak sav prihod od prodaje ide americi a Irak onda mjesečno šalje spisak Bijeloj kući šta mu treba i onda oni njima uplate njihove pare za te svrhe, koliko je pokraden Bliski Istok mi nismo ni svjesni
Pa smisao ovog rata je bio ko ce vise profitirati, amerika ce sad kroz ove investicije malo isto profitirati a ne u toj mjeri da su uspjeli poraziti iran, ali prije ili kasnije amerika ce opet krenuti na iran mozda ne u skorije vrijeme, ali scenario kao i vencuela samo ce cekati priliku
sta ako je citav rat bio zbog Palestine I 3 hrama.Ovdje stoji sta Iran dobija,ali sigurno ima i druga strana i skriveni detalji.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (58)