Pozdrav za 6 posto naših Kockica koji su zdušno prizivali i navijali za još jedan Geo cid na Mus ovaj put u Iranu, ali vidi ovo danas sve se okrenu, Kockicama sigurno po Konzumu danas fali maramica rasprodane sve
Nego kad mi završavamo ovu južnu interkonekciju sto Ameri traže?
Hoće li osvanuti u 23% nakon ovog potpisa, zna li se šta?
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (58)