FCS
Spol
Ženski
Boja avatara
9A9A9A
Banovan
Ne
Registrovan
03.03.2014.
Komentari
2
User Data
ID: 37231
Komentari korisnika
Evo ja nisam iz NS, ali ću hipotetički naći nanu ili baku koja će mi prodati svoja "prava" za parkiranje i to za 50 KM + 50 KM ovoj djevojački Londrc Benjamini, 100 KM nije puno za godinu i tako će uraditi svi koji redovno imaju potrebu da parkiraju u NS. Parkinzi će i dalje biti preopterećeni, a opština će naplaćivati ono što nije izrgadila. Napravi pa naplaćuj i to povoljno, e to je doprinos zajednici koja te finansira!
Aferim! Svaka ti je na mjestu
Samo ako ćeš kupiti i nanino auto sa njenim tablicama!
izvini, kako ce ti nana prodat pravo???? moras da imas adresu prijavljenu u n.sarajevu i da je auto registrivano na tebe. moze nana samo da ti svoje auto da
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Jedini ispravan način i put je da se konačno počnu u svakoj opštini graditi parkinzi na više etaža, podzemnih i nadzemnih i da se parkiranje naplaćuje po veoma pristupačnim cijenama. Ovo što gospođa predlaže samo je lažnjak za "namicanje" sredstava i ništa više od toga.