Jedini ispravan način i put je da se konačno počnu u svakoj opštini graditi parkinzi na više etaža, podzemnih i nadzemnih i da se parkiranje naplaćuje po veoma pristupačnim cijenama. Ovo što gospođa predlaže samo je lažnjak za "namicanje" sredstava i ništa više od toga.
Prikaži sve komentare (190)