Evo ja nisam iz NS, ali ću hipotetički naći nanu ili baku koja će mi prodati svoja "prava" za parkiranje i to za 50 KM + 50 KM ovoj djevojački Londrc Benjamini, 100 KM nije puno za godinu i tako će uraditi svi koji redovno imaju potrebu da parkiraju u NS. Parkinzi će i dalje biti preopterećeni, a opština će naplaćivati ono što nije izrgadila. Napravi pa naplaćuj i to povoljno, e to je doprinos zajednici koja te finansira!
izvini, kako ce ti nana prodat pravo???? moras da imas adresu prijavljenu u n.sarajevu i da je auto registrivano na tebe. moze nana samo da ti svoje auto da