beskorisni
Spol
Ženski
Boja avatara
D33D3D
Banovan
Ne
Registrovan
14.08.2015.
Komentari
585
User Data
ID: 68756
Komentari korisnika
Ja ne znam nikad da je rekao nešto pozitivno, možda jest ali kroz sarkazam, ako si Osim nisi Ivica, zašto uvijek neko hejtanje, pusti nas malo da uživamo, i neka izgube za mene su prvaci.
Vjerujem da će Barbarez i Džeko riješiti situaciju ako je bilo nekih nesuglasica a nešto jest očito, vruća je glava bila a i velika je želja kod kapitena ja mu ne zamjeram ali nije način ni vrijeme.
Demirović je igrač koji najviše pretrči, čak se vraća i u defanzivu, znam da fale golovi, ali pogrešno vam je konstatacija po tom pitanju.
Pa zar na čelu te civilne zaštite nije Adil Šuta, kadar SDA, kako je on to dozvolio, a ovi iz SDA blokiraju kad su vidili da se narod digao, ja ne znam ko je ovdje lud.
Bravo , kadar Deponije je isto iz Sda stranke , treba uraditi reviziju sredstava koja su dobijena za saniranje i ostalo vezano za Deponiju , mogu se kladiti da bih bilo djela za zatvora ! I najveci glupan zna da i Parkovi i ostali sto dovoze smece placaju deponovanje tog istog smeca , gdje pare zavrse ? Sve za novac se ovdje radi !
Nece ni osjetiti tu taksu, toliko zarade za sedmicu ili manje dana, treba ih zatvoriti skroz.
Tahirović zaštićen ko medvjed.
Bravo momak svaka čast, ja ne mogu tri puta ispepati a kamoli ove vratolomije da radim.
Sjećam se kad je Baka pozvao Spahića u reprezentaciju, osudili ga mediji istog momenta.
Kako se poništi gol Rudaru, pa stvarno žalosno. Kad je zabila Sloga poslije toga, bilo mi je jasno zašto je i poništen.
Čovjek ima lijep glas, ali treba biti realan da je popularnost stekao izvodeći pjesme drugih pjevača, ima nekolika svoja hita.