Razišle se 2012. godine
914
Nakon desetogodišnje pauze vraća se ženska muzička grupa Feminnem
N. O.
Foto: Instagram
18.05.2022.
Pamela Ramljak, Neda Parmać i Nika Antolos nakon desetogodišnje muzičke pauze objavile su da ponovo pokreću svoju muzičku grupu Feminnem.
Za hrvatski magazin Story otkrile su kako kako im je nedostajala grupa te da su se odlučile ponovo spojiti.
"Jednostavno nam je nedostajao Feminnem. To je sve. Prve ljubavi zaborava nemaju", ispričala je Ramljak.
"Ekipa, presretne smo, we are back!", napisala je Pamela na Instagramu, a ubrzo su predstavile i zvanični profil grupe.
Otkriveno je i kako je Neda napravila prvi korak te početkom marta pozvala Niku i predložila ponovno ujedinjenje. Prijedlog je bio uspješan te je trio zvanično najavio ponovno pokretanje svoje muzičke karijere.Kao razlog zašto su prestale pjevati prije deset godina navele su druge prioritete.
Članice grupe javnost u Bosni i Hercegovini pamti po nastupu s Eurosonga 2005. godine gdje su našu državu predstavljale s pjesmom "Call Me".
Možda vas zanima
Pranje novca i terorizam
BiH će u petak završiti na sivoj listi Moneyvala: Nakon osam godina ponovo smo među rizičnim državama
15 sati
Otkriveno šta je rekao
Infantino ušao u svlačionicu Irana nakon duela na Mundijalu, pogledajte govor prvog čovjeka FIFA-e
12 sati
Strah od nepoznatog
Švicarci o "misteriji Džeko": Da li nam Bosanci spremaju veliku prevaru na Svjetskom prvenstvu?
13 sati