Veliki čovjek prije svega i najbolji Srbijanski sportista ikada kaže da navija za Bosnu i Hercegovinu a ovi iz eresa ne navijaju iako žive u državi BiH, šta reći
@pacino, Nole je ljudina, ti stoji. Ali BiH je nazalost specificna zemlja, pa Bosnjaci moraju nito veci muslimani od Arapa, Hrvati veci katolici od pape itd. Jer svatko misli da je ugrozeniji od onoh drugih. Jedini lijek je da nitko ne prisvaja BiH i da potpuno bude ravnodusan na osjecaje pripadnosti onog drugog.
Po zadnjem popisu stanovništva u BiH nema bosanaca
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (38)