Veliki čovjek prije svega i najbolji Srbijanski sportista ikada kaže da navija za Bosnu i Hercegovinu a ovi iz eresa ne navijaju iako žive u državi BiH, šta reći
@pacino, Nole je ljudina, ti stoji. Ali BiH je nazalost specificna zemlja, pa Bosnjaci moraju nito veci muslimani od Arapa, Hrvati veci katolici od pape itd. Jer svatko misli da je ugrozeniji od onoh drugih. Jedini lijek je da nitko ne prisvaja BiH i da potpuno bude ravnodusan na osjecaje pripadnosti onog drugog.
A prvom prilikom kad bude pjevao neku srpsku pjesmu na nekom dogadjaju proglasices ga cetnikom. Citao sam svasta ovde za Noleta a stvarno je covjek od prvog dana ljudina prema svima na Balkanu.
Mi vas bolje poznajemo nego Nole. Vi mrzite sve što je srpsko i očekujete da vas neko voli. Da smo normalna država na tribinama bi se pored bosanske vijorila i srpska i hrvatska zastava. To kad shvatite biće nešto od BiH