Nije vam skandal 40 000 mrtvih u januaru od režima?
Ma 800 milijardi. Nijedan relevantan medjunarodni izvor nema za to osim indijsko-cionistickih botova na twitteru.
A sve i da je tacno, a nije, nikakav problem nemam sa tim. Unutrasnji neprijatelj se uvijek treba jace kazniti od vanjskog zbog veleizdaje. Ti blokaderi i protestanti su upravo ovi koji podrzavaju one sto ubise ove djevojcice.
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Prikaži sve komentare (46)