VIah
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
E659A4
E659A4
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
20.06.2026.
20.06.2026.
Komentari
33
33
User Data
ID: 244466
ID: 244466
Komentari korisnika
VIah
prije 5 sati
Evo Subliminalna iznad je krenula.
VIah
prije 6 sati
@gradimir i @Marsovac Sta li ste vi gledali? Mi centra presli nismo. Tek smo malo u drugom poluvremenu poceli igrat do one pauze za vodu i poslije toga crveni i raspad.
VIah
prije 6 sati
@sarajevski Da samo udjes na moj profil i procitas prvih par komentara, znao bi da traktorista nisam. Dapace, procitaj mi username i skontaj da li bi traktoriste dale sebi taj username.
VIah
prije 7 sati
Ne prenosite nam ko sudi Kurasau, pa ne znam zasto prenosite i Ganu.
VIah
prije 7 sati
Najjaci smo u lozenju i pametovanju. Malo smo manje jaki u konkretnim stvarima.
sarajevskiduhh1
prije 7 sati
Traktorista u cemi si ti jak? U bjezanju pred olujom hahahah
VIah
prije 6 sati
@sarajevski Da samo udjes na moj profil i procitas prvih par komentara, znao bi da traktorista nisam. Dapace, procitaj mi username i skontaj da li bi traktoriste dale sebi taj username.
VIah
prije 11 sati
@475 Istrazivanje nije radjeno u SFRJ, nego u USA. Ne znam zasto mislis da je SFRJ centar svijeta?
VIah
prije 11 sati
Kazes sta je problem sa terminoloskom odrednicom, a onda opet izbjegavas da je nazoves pravim imenom - genocid. Zasto izbjegavas da upotrijebis taj termin ako je termin nevazan?
VIah
prije 11 sati
Kako nije? Nemoj ti nama mazati oci. Dodik koji sve ovo radi i jos gore, dobije 300.000 glasova.
VIah
prije 13 sati
Kako necemo kad ljudi koji su rodjeni 50ih i 60ih su prvih 30-40 godina svog zivota jeli normalnu hranu. Mi od rodjenja do danas jedemo samo aditive, konzervanse, secere, emulgatore i ostale goyslop dodatke.
gooUser1726144534
prije 13 sati
jedemo mi vnago
kxuser6a3bba475
prije 12 sati
To je potpuno netacno. Danas je hrana 500 puta kvalitegnija nego sto je bila u SFRJ, da ne govorim koliko je izbor sada siri i sta je sve dostupno sto prije nije bilo.
VIah
prije 11 sati
@475 Istrazivanje nije radjeno u SFRJ, nego u USA. Ne znam zasto mislis da je SFRJ centar svijeta?
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
VIah
prije 13 sati
Nije u pravu. Bas zbog ovog mentaliteta mi i nemamo nijedne olimpijske medalje niti bilo kakvog zapazenog rezultata u sportu, osim sjedece odbojke i eto Lana sto je medju juniorima bila dobra. Sve kao dobro je nek ne puca. "Ne mora se pobijedit, bitno je ucestvovat bajo moje xe xe"