Pusti se te suplje...nisu njima krivi zemljotresi sto su siromasni nego njihov mentalitet...i mi se tako vec 30 god nakon rata vodimo time kako nas ratovi unazadjuju a 30 godina se nismo pomjerili sa mrtve tacke...ovakvima da das svo bogastvo svijeta oni bi opet bili ko sad sto su.