Bog uvijek izabare siromašne da im namjesti zemljotres. Zanimljivo.
Pusti se te suplje...nisu njima krivi zemljotresi sto su siromasni nego njihov mentalitet...i mi se tako vec 30 god nakon rata vodimo time kako nas ratovi unazadjuju a 30 godina se nismo pomjerili sa mrtve tacke...ovakvima da das svo bogastvo svijeta oni bi opet bili ko sad sto su.
pored SAD a niko se ne moze razvijati, cima malo krene odmah te toljagom po glavi, Kako ce upravljati s ovakvim državama ako se razvijaju
Prikaži sve komentare (16)