Cim je na neurohirurgiji, stanje je lose.Da li je bilo vrijedno ugrozavanja zivota.
Ne, naravno da nije. Ali, jedan ima 21 a drugi 22 godine - punoljetni ali jos pameti nisu dosli. "Idealno" doba za ovakve nepodopštine i posljedice. Tuga.
Prikaži sve komentare (101)