Gledao sam meć Amerika vs Australija...paklen ritam obje reprezentacije.Morat ćemo protiv njih baš igrati grubo i po mogućnosti držati loptu što duže u našem posjedu( koliko je to moguće) i naravno nastaviti davati golove sa svih pozicija.Tempo koji oni nabijaju nije normalan.