Kibicas
Spol
Muški
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
13.08.2022.
Komentari
24
User Data
ID: 174888
Komentari korisnika
Hajmo sad analizirati igru amera i da odigramo svjetski dobro.Nek Alajbegović trenira šut sa 20-30 metara sa lijeve a Barjak sa desne i Bašić sa centralne strane..a oni nek gube snagu beskrajnim trčanjem.Recimo to da kao da igramo protiv 10 igrača tipa Demirovića.
Meni je recimo važnije znati odgovor na pitanje šta se desi na terenu u nekom momentu pa se počne vraćati lopta stalno golmanu i praviti situacija da se odjednom moramo braniti.Mislim da je to veoma važno doooobro prostudirati koji je to uzrok i da se analizira taj fenomen u reprezentaciji.
Gledao sam meć Amerika vs Australija...paklen ritam obje reprezentacije.Morat ćemo protiv njih baš igrati grubo i po mogućnosti držati loptu što duže u našem posjedu( koliko je to moguće) i naravno nastaviti davati golove sa svih pozicija.Tempo koji oni nabijaju nije normalan.
Oni su pod dopingom 100% samo ih ne kontrolišu
Neću komentarisati naslov ali ću reći da sam vidio sljedeće:-Veću fizičku snagu BiH igrača sa mnogo većom borbenošću ,barem 90 % utakmice.-Bolju tranziciju lopte sa više prilika i pravovremenih lopti.- Veću saradnju između igrača a i sreća nas još uvijek služi.-Falio je Muharemović u odbrani
I UĐE TAHIROVIĆ I PADNE MORAL NA 0.
Da..2.500.000 turista koji su prošli kroz aerodrom Sarajevou prošloj godini ( vaš podatak na klixu odprije) je jako "malo" posjeta.Usmeno predanje njihovim bližnjim je jače od naših marketara i onog što piše po intetnetu.
Dobro je da je Barbarez uspio napraviti kult reprezentacije sa igračima van terena i da će to biti dobra uvertira za buduće dolaske mladih igrača..Našim reprezentativcima raste cijena u njihovim klubovima i to bi im trebao biti najveći poticaj da malo bolje uštimaju i sami svoje vještine na treninzima a i na pravoj utakmici.
Oni Katarani ako im daš 3 gola, počnu lomiti noge ...bit će teško igrati normalan fudbal s njima.
Isto kao što imamo izbore gdje glasamo za vlast..trebamo zakonski izaći i izjasniti se da ukidamo nemoral na ulicama za sva vremena jednom i eto...nek nas izbace iz EU.
Sve utakmice su mnogo zahtjevne a i fizička sprema igrača dolazi do izražaja pogotovo u završnici utakmice.Kad jednog Kolašinca hvataju grčevi onda je jasno koliki je teret igre na igračima sa onim naturalizovanim snagatorima iz Afričkog porijekla.Mi moramo igrati hinjski fudbal jer nemamo drugog izbora.
Da su ostali igrači radili svoj posao ti ne bi ni morao da nam spasavaš stalno gol.Ubuduće nemoj obarati igrača u šesnaestercu zbog eventualnog kartona.Bolje da primimo ( ili ne primimo ako Vasilj odbrani..a hoće) jedan gol, nego da primimo tri tvojim izlaskom sa terena .