Racionalno gledajući, teško je. Zdravorazumski, loše je. Emotivno, nita. A opet ne može čovek da ne uzvikne: "Napred, Bosno!" jer bi sve van toga bilo lišeno i stila i logike. Pozdravlja vas Bulevar. P.S. Ako rezultat bude po anketama i prognozama gledalaca iz beogradskih kafića - dobijate 4-0.
Samo odma Bajraktarevica izbaciti i vidicemo svi napredak,lik 3 pasa nema za 3 utakmice ..kakvo je ovo ba zezanje ,sta rade Barbarezovi savjetnici je li moguce da niko ne viid da lik nije za velika takmicenja jos,nema iskustvo,premlad ,digli ga novinari u zvijezde radi jedne asistencije i gola.
Ja sam mislo da ce realno bez njega poceti i da ce staviti Mahmica u sredinu a basica prebaciti na beka...ovako nidje veze ,ako uspijemo ovo dobiti bice to slucajnim golom,bio sam uvijeren da ce ga Barbarez ostaviti na klupi i da ce bez njega BiH dobiti glat 3-0.Ovako ako ne izgubimo bice super