TonyMontana
Spol
Muški
Boja avatara
2174C8
Banovan
Ne
Registrovan
21.05.2022.
Komentari
3992
User Data
ID: 171511
Komentari korisnika
Bitno je da si covjek. Meni prva poruka za Bajram stigne npr iz Lukavice tacnije od ljudi koji su nekada bili u upravi i oko FK Slavija. Druga iz najzelenije Beogradske opstine. Sinoc zovu iz Bg i kazu sjecas se kako nikada docekati ponoc i Argentina - BiH na SP*u 2014-e sada je manja nervoza igrate ranije i prolazite dalje. Lose i povodljive ljude zaobilazim citav zivot.
Predivno. 5+ za BG.
Znamo se radovati malo ko je u rangu sa nama. Veselo Veslooo
Tuzla to radi svjetski. Prejako bas mi se svidja. Svaka cast TZ.
Da je i Srbija bila na prvenstvu bilo jos bolje i jace sa svih strana. Sljedece prvenstvo aBd ide Bosna, Hrvatska, Srbija u paketu.
BiH je regionalni hit. Hvala na podrsci koja dolazi iz Srbije i Hrvatske. Koga god su u Srbiji pitali prije prvenstva za koga navijate 99% je reklo za Bosnu i da misle da idemo u nokaut fazu. U Zagrebu se organizovano gledala BiH i svaki gol je bio propracen odusevljenjem kao da ga je Hrvatska dala. Odavno je pozitiva ali ovo svjetsko je tri drzave zblizilo kao nikada do sada. Bolji dani su definitvo ispred nas. Hvala Vam jos jednom od srca.
Da je i Srbija bila na prvenstvu bilo jos bolje i jace sa svih strana. Sljedece prvenstvo aBd ide Bosna, Hrvatska, Srbija u paketu.
Da se malo i pohvalim. Sedmicni listic prijevremena isplata cika Tony uzeo na foru 13 000 KM meni dosta a nisam odigrao listic ima 10 godina brat bratu.
Slave i Hrvati sa nama. Normala.
Da se malo i pohvalim. Sedmicni listic prijevremena isplata cika Tony uzeo na foru 13 000 KM meni dosta a nisam odigrao listic ima 10 godina brat bratu.
aferim čika Toni
Ti i svakako "navucen" na fudbal u pozitivnom smislu naravno. Neka si ih opeljesio.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
BiH i Hrvatska idu u paketu !!!!
bolje je da skupa ispadnemo jer ocajno igramo
Kod tebe nema negative. To se trazi.
Tako je ljepotice