Avni12
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
c1c1c1
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
22.05.2026.
22.05.2026.
Komentari
90
90
User Data
ID: 243332
ID: 243332
Komentari korisnika
Avni12
prije 19 sati
Po meni 3 igraca,Alajbeg kao vodja,Kolasinac kao stub i tenk odbrane i Demirovic koji je igrao i odbranu i napad ali je imao kloca pored sebe pa nije imao podrsku.Tahirovic je dokaz naseg stanja u savezu a mali Bajraktarevic zasluzuje samo 45 minuta i to ne u prvi 11 nego izricito u drugom poluvremenu da udje.
Avni12
prije 19 sati
Za sta je imao snage da stoji na 60 metara i ceka neku loptu,nije se vratio 2 puta u odbranu u najtezim momentima,nije imao posten sut,gol je dao slucajno jer je namjera bila dodavanje (sto se vidi na snimk jasno) ,prema tome on je najbolji igrac u istoriji BiH ali druze godine su godine i nema kuveta vise,adiooo .Barba treba da pokaze ko je vodja i da ga ne stavi u prvi 11 sledecu tekmu.
Avni12
prije 19 sati
Za Tahirovica si u pravu potpuno ali za Demirovica niko ne moze jednu losu rijec da kaze,momak je igrao i odbranu i napad,da je umjesto PRENAPUHANOG dzekice malog imao igraca koji bi mu pomogao vidio bi ti sta je Demirovic,momak je zasluzio da bude igrac utakmice,toliko je pretrcao kao spic da to niko ne radi.
gooUser1703436713
prije 19 sati
Moze s Lukicem. Tabakovica ne vidjesmo cijelo prvenstvo
gooUser1659945463
prije 18 sati
Au šta si izjavio, još tako nazvati Džeko treba da ti oduzmu pasoš odmah
Avni12
prije 19 sati
To pokazuje kakv si covjek,uradio si za BiH vise i od Saje naseg ali ovim potezom uvlacis razdor u timu,prvo ono deranje na mladog Kerima na prosloj utakmici sto ti nije dodao loptu pa sad ovo,nisi ti Bogom dan i neko ko se ne moze zamjeniti,sad treba Barbarez da te ostavi na klupi protiv USA pa da te uvede zadnjih 10 minuta i tako pokaze da je Ser Alex Ferguson.
gooUser1616485227
prije 19 sati
Nemoj bit paglu, frajer je opradano ljut, djeca se boje dodavat loptu kroz sredinu, svak ziv vidi da po strani islo prosjecno, onda losa izvlacenja da bi se lopta dodala il kad se neko.izvuce ne doda se lopta, frajer ima 150 utakmica i ima svako pravo da se ljuti i galami na djecu da ih uputi na pravi put
Avni12
prije 19 sati
Dzeko slusaj me sad dobro sta cu ti reci ,ti si uradio za BiH sto cak ni legenda Susic nije ali druze ti nemas snage a ni volje vise za igrom i Demirovic se lomi radi tebe,ti da si kapiten kako nisi sam bi rekao na pluvremenu Barbi da te zamjeni. Prema tome i gol si dao slucajno namjera je bila pas a ne sut,prema tome nemas razloga za ljutnju.pozz
Avni12
prije 20 sati
Ja sam mislo da ce realno bez njega poceti i da ce staviti Mahmica u sredinu a basica prebaciti na beka...ovako nidje veze ,ako uspijemo ovo dobiti bice to slucajnim golom,bio sam uvijeren da ce ga Barbarez ostaviti na klupi i da ce bez njega BiH dobiti glat 3-0.Ovako ako ne izgubimo bice super
Avni12
prije 20 sati
Samo odma Bajraktarevica izbaciti i vidicemo svi napredak,lik 3 pasa nema za 3 utakmice ..kakvo je ovo ba zezanje ,sta rade Barbarezovi savjetnici je li moguce da niko ne viid da lik nije za velika takmicenja jos,nema iskustvo,premlad ,digli ga novinari u zvijezde radi jedne asistencije i gola.
Avni12
prije 21 sat
Evo vas bajraktarevi i vi njega kujete u zvijezde,dva pasa za 3 utakmice nema.. Ako ga ne izvedde na pluveremenu Barbarez ona i njega i Bajraktarevica izbaciti iz repke
Avni12
prije 21 sat
HAHHAHAAH bravooo kralju za odgovor,ako si iz Sarajeva imas pice od mene samo reci gdje (ako ces vani pratiti tekmu) da dodjem . Ali fakat jer kada Avni nesto kaze i obeca to je za njega ENDE. Jer onaj koji nema svoju rijec tj.koji pogazi istu nije covjek. Sretnooo Bosno i Hercegovinoo
Avni12
prije 21 sat
Vidi druze Barba,ja tebe cijenim kao igraca i SAPO za tebe aliiiii druze (razumijem ja da je Bajraktrevic mlad jos uvijek i nema iskustvo na "velikim" takmicenjima ) njega si trebao cuvati za drugo poluvrijeme,greska jer u predhodne 2 utakmice nistaaa nije pokazao,ili ga gurni na centralnog veznog ili je u repki propao.Sretno BiH
fbUser1693687050
prije 21 sat
Vrsni znalac fudbala ahahahaha