Šnjoke, vi ne znate gledati utakmicu. Za vas je svaka izgubljena utakmica ekvivalent lošoj igri i razočarenju. Također, svaka bitnija pibjeda vam je delirij i euforija bez granica. I, da, naši su do 75.minute parirali Švicarskoj.
@gradimir i @Marsovac Sta li ste vi gledali? Mi centra presli nismo. Tek smo malo u drugom poluvremenu poceli igrat do one pauze za vodu i poslije toga crveni i raspad.