Ako bude igra kao protiv Svicarske, idemo mi kuci lagano.
Do '75 min. mi uopste nismo lose igrali protiv Svicarske
Šnjoke, vi ne znate gledati utakmicu. Za vas je svaka izgubljena utakmica ekvivalent lošoj igri i razočarenju. Također, svaka bitnija pibjeda vam je delirij i euforija bez granica. I, da, naši su do 75.minute parirali Švicarskoj.
PRIKAŽI ODGOVORE (3)
Prikaži sve komentare (90)