Kako necemo kad ljudi koji su rodjeni 50ih i 60ih su prvih 30-40 godina svog zivota jeli normalnu hranu. Mi od rodjenja do danas jedemo samo aditive, konzervanse, secere, emulgatore i ostale goyslop dodatke.
jedemo mi vnago
To je potpuno netacno. Danas je hrana 500 puta kvalitegnija nego sto je bila u SFRJ, da ne govorim koliko je izbor sada siri i sta je sve dostupno sto prije nije bilo.
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (8)