Pauzu svi mogu iskoristiti...tako da ta priča ne pije vode...teško je igrati protiv ekipa koje se brane...nije to samo slučaj kod Vatrenih nego i kod Portugala,Engleske itd
jeste samo sto se panama nije branila vec bila ozbiljnija i mogla lagano barem 1 go zabiti u prvom poluvremenu
Kad cujem mogla gol zabit izaspem se. Mislim na bilo koju ekipu. Mogla al nije i kraj price. To isto u da igras pokera, neko te uzme sa fulum pa onda ti pricas da si imao poker 'izuo bi ga' .
Prikaži sve komentare (65)