kxuser693d5e155
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
80D239
80D239
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
13.12.2025.
13.12.2025.
Komentari
1599
1599
User Data
ID: 234600
ID: 234600
Komentari korisnika
kxuser693d5e155
prije 4 sata
USA ŽIVI OD VANREDNIH STANJA!!
kxuser693d5e155
prije 4 sata
Biće teška iscrpljujuća tekma...očekujem pobjedu i prolaz...gol? Gol odluke daje igrač kome će biti prvijenac u REPKI BiH.Sretno nam večeras!!
kxuser693d5e155
prije 4 sata
Joooooj....koliko ste naporni sa tim Demirović ovo,Demirović ono....može,ne može,hoće,neće...Bosna večeras prolazi i to je najbitnije....gol odluke daje NIKOLA VAAAAAAAAASIIIILJ.
gooUser1741877716
prije 4 sata
Gol odluke daj kataranin
Semsudin123
prije 4 sata
Demorović je dobar za Tahirovića
kxuser693d5e155
prije 7 sati
Đ...ukac
kxuser693d5e155
prije 7 sati
Simpatično
kxuser693d5e155
prije 7 sati
Pauzu svi mogu iskoristiti...tako da ta priča ne pije vode...teško je igrati protiv ekipa koje se brane...nije to samo slučaj kod Vatrenih nego i kod Portugala,Engleske itd
gooUser1637000401
prije 6 sati
jeste samo sto se panama nije branila vec bila ozbiljnija i mogla lagano barem 1 go zabiti u prvom poluvremenu
Ameise
prije 5 sati
Kad cujem mogla gol zabit izaspem se. Mislim na bilo koju ekipu. Mogla al nije i kraj price. To isto u da igras pokera, neko te uzme sa fulum pa onda ti pricas da si imao poker 'izuo bi ga' .
kxuser693d5e155
prije 9 sati
BRKICA nije odradio posao kako treba ...DO KRAJA... ŠTETA
DodoIspodSatora
prije 9 sati
Mislim da gresis Brkica je upravo sa ovima i sarađivao kakav je sadasnji njihov rezim.A posteni jev.Narod stradao...Vidis da i sada dovode iz cjelog svjeta boga pitaj odakle sve taj narod da se bori za njihovu ideologiju.
kxuser693d5e155
prije 10 sati
@e07 otpašće mnogo jače repke od BiH za drugi krug....mi prolazimo.
kxuser693d5e155
prije 10 sati
Sve je ok...ali je na ovom SP već viđeno da se teško igra protiv BUNKERA .Moramo biti strpljivi i agresivni za svaku loptu i rezultat će doći.SRETNO ZMAJEVI SAMO JAKO,SAMO HRABRO!!
gooUser1741877716
prije 10 sati
Ovi bi trebali ic na pobjedu ...Katar...Ili ce se branit i dalje i ispast
kxuser693d5e155
prije 1 dan
Rupa ko rupa
kxuser697f4401e
prije 1 dan
Gle dokle je zadiIa ko Obelix a ponovo ništa šta je ovo bona. Pa ljepše u čamiji vidim na namazu.
PederskiPortalKlix
prije 1 dan
Gori je ovaj portal od nje sto promovise
g10945231342126
prije 1 dan
rodila majka kobilu se I njhihhhaaa
PRIKAŽI ODGOVORE (1)