Nije u pravu. Bas zbog ovog mentaliteta mi i nemamo nijedne olimpijske medalje niti bilo kakvog zapazenog rezultata u sportu, osim sjedece odbojke i eto Lana sto je medju juniorima bila dobra. Sve kao dobro je nek ne puca. "Ne mora se pobijedit, bitno je ucestvovat bajo moje xe xe"