Narod je najgori selektor. Pravi primjer je narodno insistiranje na Bajraktareviću, a mali u svim ovim utakmicama razočarao i demantovao narod Moramo prestati biti euforični i veći stručnjaci od onih koji se bave loptanjem.
Malo je dobar, nije on kriv što nema ko da mu doda loptu na krilo. Jedini problem su ova dvojica u sredini.
Mali je ko izgubljen slučaj, ali ok, ima vremena za njega.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Prikaži sve komentare (102)