gooUser1670081212
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
03.12.2022.
Komentari
1254
User Data
ID: 179166
Komentari korisnika
Naravno, ako bude dobar necemo, ali ako igra ko oni sinoc, nego sta i treba pljuvati ono od sinoc!
aBd!
Po tebi mi to igrali dobro?
Sto je kod tebe Safete bio Tino Sven, kod ovog je Tahirovic i Demirovic! Pa lupajte minuse, ali nazalost tako nam je!
Kakvi su ti Tahirovic i Demirovic?
Demirovic igra u ekipi bez sredine terena.On je napadac a trenutna ulogs mu je pritisni napred a onda brzo nazad u 16 metara,pomozi odbrani.Moras imati otpor u sredini terena i dobrog dirigenta koji ce dijeliti lopte napred.Kod nas je Vasilj imao vise dodavanja nego li iko drugi
Jovo tebi nista nismo zamjerili ali nemoj ni ti pretjerivat, kakva crna sreca.. zasluzili smo da izgubimo!
Meni nije jasno kako Bosna prolazi ako pobjedi Katar....A sta je sa Kanadom, oni ce pobjediti Katar nocas i imati isto bodova ko Svicarska..a BiH ima -3 u gol razlici
Pa Katar se raspada upravo!!! jos ako ih mi uzmemo imat cemo bolju gol razliku
@Bosnian Pa zar ne prolaze dalje 2 ekipe ?
Zaslužili smo i protiv San Marina još ali nismo dali sadaku za Mundijal hehe...Ma hajde barem je cijeli svijet za Bosnu opet.
PRIKAŽI ODGOVORE (2)
Pa sta ih trebamo hvalit kad ovako igraju? Je li to pravilan pristup, trebam reci da su Demirovic, Tahirovic igracine?
Ne moze, igrat ce Tahirovic i Demirovic od 1. i gotovo!
Saberi se ti malo i vidi igre, hocemo li moci dobit taj Katar?
Mozda i necemo. Ko nam je provukao da smo bolji od Katara ako su bolji na fifinoj listi? Ogroman je uspjeh pobijediti taj kao frtafulja Katar, pa onda protiv Njemacke npr. Sta cemo poslije te aBd utakmice?
Je li njemu Tahirovic sestric pa mora svaku da igra od 1. minute!