Pišem kao Srbin iz Banjaluke. Polako se stvara pozitivna atmosfera prema reprezentaciji i u Republici Srpskoj, pa je nemojte kvariti glupim komentarima ko je čiji i šta je čije. E sad, definitivno igrači 40+ godina u kanal dovode svoje reprezentacije, jer su zbog straih zasluga nedodirljivi (Modrić, Ronaldo, Džeko). Sinoć Džeko je toliko jadno izgledao bar 90% vremena. Mislim da nije trebao ni početi, već još jedan veznjak umjesto njega i to mislim na Barjaktarevića.
Jarane kritika je kao korektivni faktor neophodna. Ako će igrati 10 pravoslavaca za repku al u tom trenutku su najbolji, onda nek igraju! Ti nemaš pojma šta njemačke medije rade od svojih igrača za malu glupost! Kakvo javno linčovanje i kakva pitanja se postavljaju na presicama.. kod nas reporter ne smije ništa selektora upitati..
Koja pozitivna atmosfera, stav prema reprezentaciji je isti. Činjenica je da su ovi momci što igraju jako simpatični, gotovo stranci, te mi možemo da samo čestitamo BiH da su tako hrabro podmladili ekipu, plus se plasirali na SP. Kod nas niko nema hrabrost za tako nešto, niti postoji čovjek poput Barbareza da je spreman da sve istrpi da dođe do toga. Mismo svoje zlatne klince profućkali.
Osim toga, mir je pobogu, ljudi sportisti su uvijek bili poštovani među Srbima, konkretno Džeku svi poštujemo i gotivimo kao pravog majstora, što i jeste. U BL nikada nije napadnut igrač, na ulici u trenerci svoga kluba, a mogu li se sa tim pohvaliti ostali gradovi u BiH i u Hr?