Pišem kao Srbin iz Banjaluke. Polako se stvara pozitivna atmosfera prema reprezentaciji i u Republici Srpskoj, pa je nemojte kvariti glupim komentarima ko je čiji i šta je čije. E sad, definitivno igrači 40+ godina u kanal dovode svoje reprezentacije, jer su zbog straih zasluga nedodirljivi (Modrić, Ronaldo, Džeko). Sinoć Džeko je toliko jadno izgledao bar 90% vremena. Mislim da nije trebao ni početi, već još jedan veznjak umjesto njega i to mislim na Barjaktarevića.
Dzeko odavno ne treba igrati, ali je sa Spahom privatizovao Reprezentaciju i tu dolazi do najvećih problema. Njih dvojica i Barbarezu odlučuju.
Jarane kritika je kao korektivni faktor neophodna. Ako će igrati 10 pravoslavaca za repku al u tom trenutku su najbolji, onda nek igraju! Ti nemaš pojma šta njemačke medije rade od svojih igrača za malu glupost! Kakvo javno linčovanje i kakva pitanja se postavljaju na presicama.. kod nas reporter ne smije ništa selektora upitati..
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Prikaži sve komentare (144)