kxuser6a34e56b1
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
19.06.2026.
Komentari
5
User Data
ID: 244411
Komentari korisnika
Kod nas se od malih nogu u djecijem fudbalu uce da loptu samo nabijaju i izbijaju. Vezni red ne postoji ni u jednoj ekipi od pionira, pa sve do ovih na SP. Prosto treba sistem mjenjati, edukovati mlade trenere i pratiti trendove.
Niko ne smije da kaze da Dzeko ne moze igrati u 40-toj godini ozbiljan fudbal sa ovoliko tempa. Dajte mu neku funkciju da ga zadvoljite.
A ko će davati golove, Demirović? Svake prestupne po jedan! I nemoj mi majke ti sad neki elaborat o Lukiću ili Mahmiću, momcima se posrećilo i to je to. Vidjećeš kad će dati sljedeći. Mi smo nakon dva driblinga od Alajbegovića napravili Jamala, a od Bajraktarevića Mesija. Nigdje ih jarane, nigdje!
Kakve veze ima 10 pravoslavaca. Upravo sam to govorio da se ne dijelimo. Kažem da je Džeko zaslužio neku vrhunsku funkciju u reprezentaciji, a nažalost na terenu više ne može doprijneti za ovaj nivo fudbala.
I dalje, Demirovića plujete bez razloga. Dečko pogibe trčeći. Ne može on sam sebi nabaciti šansu. Takođe i Lukića da sa demirovićem izvrši pritisak na zadnju liniju Švajcarske koja je prilično spora i nisu neki sa loptom.
Moze on trcati koliko hoce on se nije sastao sa loptom svi krive Tahirovica eto izaso je zajedno sa Dzekom i odma promjena 20 min 4 gola dobismo rekord
Pišem kao Srbin iz Banjaluke. Polako se stvara pozitivna atmosfera prema reprezentaciji i u Republici Srpskoj, pa je nemojte kvariti glupim komentarima ko je čiji i šta je čije. E sad, definitivno igrači 40+ godina u kanal dovode svoje reprezentacije, jer su zbog straih zasluga nedodirljivi (Modrić, Ronaldo, Džeko). Sinoć Džeko je toliko jadno izgledao bar 90% vremena. Mislim da nije trebao ni početi, već još jedan veznjak umjesto njega i to mislim na Barjaktarevića.
Dzeko odavno ne treba igrati, ali je sa Spahom privatizovao Reprezentaciju i tu dolazi do najvećih problema. Njih dvojica i Barbarezu odlučuju.
Jarane kritika je kao korektivni faktor neophodna. Ako će igrati 10 pravoslavaca za repku al u tom trenutku su najbolji, onda nek igraju! Ti nemaš pojma šta njemačke medije rade od svojih igrača za malu glupost! Kakvo javno linčovanje i kakva pitanja se postavljaju na presicama.. kod nas reporter ne smije ništa selektora upitati..
Koja pozitivna atmosfera, stav prema reprezentaciji je isti. Činjenica je da su ovi momci što igraju jako simpatični, gotovo stranci, te mi možemo da samo čestitamo BiH da su tako hrabro podmladili ekipu, plus se plasirali na SP. Kod nas niko nema hrabrost za tako nešto, niti postoji čovjek poput Barbareza da je spreman da sve istrpi da dođe do toga. Mismo svoje zlatne klince profućkali.
to sam i ja čuo. Jel fakat istina? ne obraćati pažnju na dubiozne komentare. ko zna ko ih piše
Osim toga, mir je pobogu, ljudi sportisti su uvijek bili poštovani među Srbima, konkretno Džeku svi poštujemo i gotivimo kao pravog majstora, što i jeste. U BL nikada nije napadnut igrač, na ulici u trenerci svoga kluba, a mogu li se sa tim pohvaliti ostali gradovi u BiH i u Hr?
PRIKAŽI ODGOVORE (4)