Mnchen je večeras spreman, ako Bog da! Sretno, Zmajevi! Uz vas smo do kraja!
Ti da si spreman ne bi bio u Minhenu nego u Sarajevo,anite me laznog patriotizma iz vana. Svi satro vole Bosnu niko nece da se vrati
Prikaži sve komentare (104)