Dragim našim Zmajevima želimo da večeras, ako Bog da, pobijedite i utakmicu završite bez povreda. Kako god odigrate, za nas ste već pobjednici. Na najbolji mogući način promovisali ste našu Bosnu i Hercegovinu i na tome vam veliko hvala.Hvala stručnom štabu, Barbarezu, Spahi, Džeki, mom ljubimcu Muharemoviću, Katiću i svim ostalim reprezentativcima kapa do poda! Voli vas vaša Bosna i Hercegovina i svi njeni ljudi.