prvo poluvrijeme odlično za Hr, drugo noćna mora. Livaković bio na streljani kao naš Vasilj. Da nije branio čuda bilo bi gore. Kako god, glavu gore komšije, može se igra popraviti, ima prostora. Sretno dalje.
Prikaži sve komentare (242)