gooUser1713032048
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
13.04.2024.
Komentari
547
User Data
ID: 205713
Komentari korisnika
prvo poluvrijeme odlično za Hr, drugo noćna mora. Livaković bio na streljani kao naš Vasilj. Da nije branio čuda bilo bi gore. Kako god, glavu gore komšije, može se igra popraviti, ima prostora. Sretno dalje.
valjda sudija zna šta radi...valjda. Englezi slabo igraju protiv tehnički jakih ekipa. Hajmo komšije, gazite ih.
o ovim i ovakvim stručnjacima pišite što više, skoro niko ne zna za njih. Ali zna za Mileta, Čovu, Bakira i ostale j..... jer o njima pišete svakog dana nekoliko puta
... slažem se i podržavam. Ovi ljudi i njihov rad imaju veliku vrijednost. O njihovom radu i postignućima trebamo više znati.
Šuplja i beskorisna priča smišljena u društvu jednog lica- SBiH. Ako Bog da na ovim izborima nestajete sa političke scene.
gledao sam tekmu i dečko je stvarno bio iznenađenje. Baš je dominirao u veznom redu.
Vi objavljujete isključivo negativne vijesti. Koje vam plaća opozicija
Indija nije za stolom, ona je na meniju. G7 neće novu Kinu, i ova jedna je previše. G7 su skup država koje se povremeno sastaju i smišljaju kako efikasnije isisavati resurse ostatka svijeta.
ako znaš nekog igrača kojii je bolji i želi da igra za nas, daj ime. Do tada nemoj pisati....
Znam, Miralem Pjanic koji je u penziji od 2025 da su ga doveli prije 15 dana iz penzije i malo trenirao bolji bi bio od ovih amatera na sredini terena.
Znam ja. Nemanja Bilbija.
Znas sta, ne treba nam ni ovakav koji je unistio hiljadu i jednu priliku, ja bih radje, kad nemamo nikog poveo nekog iz nase lige, ma sramota vise on i njegovi promasaji, 30 utakmica 4 gola, pa ovi iz odbrane postignu vise golova. Mijenjati pod hitno
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Hajmo malo prizemljenja, nismo Francuska, ako uđemo u drugi krug - puna kapa. Vasilj i Kolašinac nas spasili. Odbrana bolji dio. Jovo dao gol - dovoljno od njega. Demirović ništa, Asmir ništa i nema ni snagu ni brzinu. Sve u svemu, trenutno imamo igrače kakve imamo i nemamo boljih. U drugom poluvremenu smo pali fizički. Dobro smo prošli.
Ono što su SA radili NYK u prvom, ovi su uzvratili u drugom poluvremenu. Ipak, nema opravdanja za ispuštanje 29 poena prednosti. Pomalo amaterski odigrana završnica.