Realno dosta slaba Argentina, timski više ne postoje.
Pa proslo svjetsko jedva grupe prosli, ne znam koje poredjenje radis
Sjećaš se prošlog, prve utakmice jedva, poslije prvaci. Sad su dobro krenuli sigurno će ispasti prije finala. Španija, i Holandija bi mogli daleko da doguraju.
Prikaži sve komentare (30)