iom
Spol
Muški
Muški
Boja avatara
40AFEE
40AFEE
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
29.01.2019.
29.01.2019.
Komentari
1134
1134
User Data
ID: 125480
ID: 125480
Komentari korisnika
iom
prije 5 dana
O čemu pričaš u ove dvije tekme sejo i muharemović najbolji
iom
prije 5 dana
O čemu pričate 16 minuta do kraja je bilo 0.0 Pad koncentracije i ljudi nam zabiju četiri gola. Glavu gore i igraj te. Da vam je neko rekao da ćemo igrati svjetsko smijali bi mu se. A vidi nas.
gooUser1583745045
prije 5 dana
Ma nije baš bilo sve bajka do tih zadnjih 16 minuta. Imali smo veoma kratke periode, kao zadnjih 5 minuta u prvom poluvremenu gdje smo izgledali kompetentni. Ostatak je bio napucavanje lopte, tri dodavanja se nemogu povezati i još mnogo toga. Jednostavno bez ikakve ideje izgubljeni u prostoru i vremenu i na kraju nije bio pad koncentracije nego totalni kolaps.
gooUser1714939058
prije 5 dana
od pocetka utakmice je go visio u zraku koliko smo katastrofalni bili. da, imali smo par prilika ali sve u svemu jako tanko. vezni red ne postoji zato i nabijamo loptu iz odbrane u napad. imamo stil fudbala kao klub koji se bori opstanak u premiershipu. Route one football u sustini
iom
prije 6 dana
Ja jes Barca kupila panja, pa Rashford je za njega Mesi
iom
prije 1 sedmicu
Sjećaš se prošlog, prve utakmice jedva, poslije prvaci. Sad su dobro krenuli sigurno će ispasti prije finala. Španija, i Holandija bi mogli daleko da doguraju.
iom
prije 1 sedmicu
On je prelomio utakmocu. Ove sve nabrojane možeš o klin okačiti. Jekson da je malo bolji francuzi bi bod osvojili jedva. Dobro im je parirao Senegal.
iom
prije 2 sedmice
Pa da donose odluke kao za Gradišku. Ili ovo oko pdva.
iom
prije 3 sedmice
Može li kakav zakon ili kolektivni da ovom siromahu se skupi šta para, a radnici za razne operacije skupljaju po pomozi.ba.
iom
prije 3 sedmice
Muharemovića i Katića si zaboravio kao i Memića
iom
prije 3 sedmice
Velike plate malo meda. Sretno Vam, Šabić sljedeći aBd
iom
prije 4 sedmice
K.taru možd a vam .ico opet da titulu.
kxuser6932fe078
prije 4 sedmice
pricaju navijaci kluba kojem je ivoca psim sredio par liga i kupova pitanje je dal bi ista osvojili u poslije ratnoj historiji da nije bilo osima