iom
Spol
Muški
Boja avatara
40AFEE
Banovan
Ne
Registrovan
29.01.2019.
Komentari
1134
User Data
ID: 125480
Komentari korisnika
O čemu pričaš u ove dvije tekme sejo i muharemović najbolji
O čemu pričate 16 minuta do kraja je bilo 0.0 Pad koncentracije i ljudi nam zabiju četiri gola. Glavu gore i igraj te. Da vam je neko rekao da ćemo igrati svjetsko smijali bi mu se. A vidi nas.
Ma nije baš bilo sve bajka do tih zadnjih 16 minuta. Imali smo veoma kratke periode, kao zadnjih 5 minuta u prvom poluvremenu gdje smo izgledali kompetentni. Ostatak je bio napucavanje lopte, tri dodavanja se nemogu povezati i još mnogo toga. Jednostavno bez ikakve ideje izgubljeni u prostoru i vremenu i na kraju nije bio pad koncentracije nego totalni kolaps.
od pocetka utakmice je go visio u zraku koliko smo katastrofalni bili. da, imali smo par prilika ali sve u svemu jako tanko. vezni red ne postoji zato i nabijamo loptu iz odbrane u napad. imamo stil fudbala kao klub koji se bori opstanak u premiershipu. Route one football u sustini
Ja jes Barca kupila panja, pa Rashford je za njega Mesi
Sjećaš se prošlog, prve utakmice jedva, poslije prvaci. Sad su dobro krenuli sigurno će ispasti prije finala. Španija, i Holandija bi mogli daleko da doguraju.
On je prelomio utakmocu. Ove sve nabrojane možeš o klin okačiti. Jekson da je malo bolji francuzi bi bod osvojili jedva. Dobro im je parirao Senegal.
Pa da donose odluke kao za Gradišku. Ili ovo oko pdva.
Može li kakav zakon ili kolektivni da ovom siromahu se skupi šta para, a radnici za razne operacije skupljaju po pomozi.ba.
Muharemovića i Katića si zaboravio kao i Memića
Velike plate malo meda. Sretno Vam, Šabić sljedeći aBd
K.taru možd a vam .ico opet da titulu.
pricaju navijaci kluba kojem je ivoca psim sredio par liga i kupova pitanje je dal bi ista osvojili u poslije ratnoj historiji da nije bilo osima