Nisu to ni slične utakmice nego statistički podatak koji se poklopio u ovih 15g ili nekih 130-140 utakmica. Najveći problem je naš mentalitet i nerealnost našeg naroda. Zadnja smo reprezentacija u našoj grupi prema FIFA listi a već prolazak grupe uzimamo zdravo za gotovo. Bodove protiv Katara smo već uračunali a bod protiv domaćina Kanade (duplo bolje na pomenuj listi) uzimamo kao poraz. I to sve na prvenstvu na koje realno nismo očekivali ni da ćemo doći.
Igra nije fluidna, loš vezni red... sve ok, ali osim ovih mladih koji se tek trebaju dokazati i na kojima je ogroman pritisak za njihove godine, mi nemamo veznog reda. Igramo kako moramo i možemo. 1:1 i 0:0 su naša realnost, ali bolja od nekadašnjih redovnih trpanja našeg gola koje smo prolazili. Imamo jaku odabranu i igramo na tu kartu. Džeko fali i to je veći hendikep nego sebi želimo priznati...
To što uzimaš FIFA rang listu kao argument za to što govoriš, meni govori da nemaš pojma o fudbalu.
PRIKAŽI ODGOVORE (7)
Prikaži sve komentare (68)