Pripreme katastrofa, sad se vidi, pogubili su se Barbarez i njegovi. Vrhunac trenunga okupljanje i priča (kao da to ne mogu u hotelu obaviti) malo trčkaranja, ševe i to je to. Kondicija nula bodova, nema izrađenih akcija, sastav za utakmicu nejasan. Nisam kritičar ali realno kažem da su pogrešno isplanirali pripreme vidjelo se to odmah.