SCHA
Spol
Ženski
Ženski
Boja avatara
6fcde4
6fcde4
Banovan
Ne
Ne
Registrovan
03.04.2013.
03.04.2013.
Komentari
609
609
User Data
ID: 2205
ID: 2205
Komentari korisnika
SCHA
prije 1 dan
Inače punica dotičnog osumnjičena u slučaju malverzacije sa nabavkom aparata za zračenje na UKC Tuzla, vjerovatno zaslužna za stotine umrlih neliječenih teških pacijenata. Na sličan način, uticajem na zdravstveni sistem TK, stečena imperija privatne klinike. Lijep provod doktore.
SCHA
prije 2 dana
Sa ovom fizičkom spremom, neuigranim akcijama, i čekanjem da se utakmica riješi sama od sebe bez ikakve taktike, ova situacija u grupi ne znači ništa. Jedino muška igra, igra na pobjedu, da sami odlučujemo o sebi, može donijeti nešto, pa bio to i poraz i ispadanje barem će biti časno sa koristi za buduće utakmice.
Pegaz95
prije 2 dana
Mislis kao Brazil protiv Maroka sinoc ili Šwicarska protiv Qatrea. Daj budite ljudi ! Da sve izgbe do kraje , naši su dobri su , volim te Bosno i Hercegovino !
SCHA
prije 2 dana
Sad odjednom svi dobar je bod a do juče smo bili u finalu. Problem je ovakva igra, stotine miliona ljudi ovo gleda, komentari su da smo zalutali na SP, to je loša slika za BiH. Odigraj muški pa i izgubi, nikom ništa, pravimo tim za ubuduće a ovo je prilika za ovu djecu da steknu iskustvo velikih takmičenja.
SCHA
prije 3 dana
Pa što vam je onda smetao napredni Franjo Ferdinand i njegova renesansa, što slavite ubicu gavrila kao heroja. Da nepričamo o barbarizmu devedesetih, ali eto vi ste napredni a mi zaostali.
SCHA
prije 3 dana
Pripreme katastrofa, sad se vidi, pogubili su se Barbarez i njegovi. Vrhunac trenunga okupljanje i priča (kao da to ne mogu u hotelu obaviti) malo trčkaranja, ševe i to je to. Kondicija nula bodova, nema izrađenih akcija, sastav za utakmicu nejasan. Nisam kritičar ali realno kažem da su pogrešno isplanirali pripreme vidjelo se to odmah.
SCHA
prije 1 sedmicu
Po naški ovo se zove nabrijavanje pred utakmicu i za navijače a bogami i za igrače neka dodatna emocija. Dobro, ako to organizator može sve ispratiti zašto ne. Samo da ne bude preleta borbenih aviona za amerikance kad budu igrali a kako to oni obično rade u svojim sportovima.
SCHA
prije 1 sedmicu
S obzirom na komentare i pojedina "objašnjenja" malo je saobraćajnih nesreća na našim putevima kakvo nam je znanje propisa. Tako jednostavne stvari u rangu šta je crveno a šta zeleno na semaforu. Vjerovatno će i to klix morati tumačiti za par godina.
SCHA
prije 1 sedmicu
Ne znam što ovakve nazivate navijačima. Ako ne misle dobro reprezentaciji, smetaju, ne dozvoljavaju da se odmore, onda nisu navijači. Preča im je njihova sujeta, da budu oni nešto bitni, slikali se sa ovim ili onim, nego uspjeh ovih momaka.
SCHA
prije 1 sedmicu
Jeza svaki put kad ovo gledam. Tolika emocija u čovjeku, tolika ljubav prema košarci. Kratak život ali je barem radio i živio za ono što je volio.
SCHA
prije 2 sedmice
Imala je policija i do sada zakone ali su policajci okretali glavu od ovakvih prekršaja znajući da ih čine kriminalci, babini sinovi, moćnici. Dakle "ugledni" građani koje nije pametno dirati. Tako da se ništa neće promijeniti, par dana će biti pompe i onda će opet sva pažnja biti usmjerena na prekoračenje od 12 kmh, specijalnost naše policije