Neka mi netko razuman, molim vas objasni barem jedan ali jedan jedini kriterij po kojemu bi Dodo, Čovke i Bake (te njihpvi nasljednici koji nam se nude za izbore) imali interes da mi uđemo u EU??? Evo, pitanje sam postavio.
Tim stavom misliš da si popularan a u stvari si se stavio u grupu Ostalih koji u stvari i najviše razaraju konsenzus naroda i jedinstvenu državu kakva je moguća. Mislim, niti si se borio za ovu državu niti si dao nešto za nju a htio bi da vlada neko ko ne predstavlja narod. Mislim, smiri i tisu
Tim stavom misliš da si popularan a u stvari si se stavio u grupu Ostalih koji u stvari i najviše razaraju konsenzus naroda i jedinstvenu državu kakva je moguća. Mislim, niti si se borio za ovu državu niti si dao nešto za nju a htio bi da vlada neko ko ne predstavlja narod.
Prikaži sve komentare (68)