A sta cemo gospodjo Fiona kad stanari Novog Sarajeva koji rade na teritoriji Opstine Ilidza dodju ispred moje zgrade i zaumu "moje" parking mjesto besplatno, a ja kad odem na utakmicu zeljeznicara moram platiti parking ispred njihove zgrade
Ko još gleda zelju
Prikaži sve komentare (190)