99% komentara nema pojma o stvarnom stanju autobusi se nocu parkiraju na Grbavici garantujem da 50% vozila nije sa opštine druga stvar ako mognu vezati jedno auto po jednoj stambenoj jedinici top
Pričaš gluposti . Stidi se to je samo želja da se napuni kase jer će na te takse uzimati 1-1.5 miliona KM .. samo za a njihove plate i regresa nista da bi stanovnicima podigli standard..
nema se sta stiditi ja tu živim i svaki dan sam u belaju daj utakmica daj dvorana daj priredba daj trening svaki dan i kad sve zavrsi dolaze neka dostavna vozila neki minibusi srbijanski tabli neki kafici plati pa se klati druze dosta
Prikaži sve komentare (190)