Pa zar ti remo nisi centar moci, u kojoj si ti enciklopediji proucavao biznis...sinove si zaposlio i sto sve nosi uradio za ove 3 godine moci ...da se ne vracamo nazad kako si stekao to sto imas..kao i mnogi u ovoj drzavi...od vasih ,,poslova,, stidi se i kamen bosanskohercegovacki