Kakvi bolesni komentari...Ovde sinoc stotine maturanata slavilo kraj skolovanja, zurku imali, prolazili ovuda...Da su poginuli, isto bi pisali???
Pa idi miješaj beton popravljaj most, šta nama pišeš o komentarima i prebacuješ ovu sabotažu
Prikaži sve komentare (130)