kxuser69a7e8703
Spol
Ženski
Boja avatara
c1c1c1
Banovan
Ne
Registrovan
04.03.2026.
Komentari
1020
User Data
ID: 237788
Komentari korisnika
kxuser69a436912 Oktobar je blizu, SDA očekuj da će imati 90 posto glasova sami će moći formirati vlast, hvala vam na tome
Ta Izjava je samo stavka iz plana Kako ilegalno otvoriti Most! To je dogovor Trojke i SMSD ADZ, uvijek u medijima kad nešto preko naših leđa odvale onda imaju izjavu protiv Muslimana Islama na koju ćemo se mi uhvatiti, sve to da imamo o mržnji pričati a ne o stvarnosti i kriminalu kojeg rade! To je samo dio plana baci kost mržnje kroz medije
Sve je ovo dogovor Trojke AdZ i SMSD, sabotaža mosta ( a oni imaju sve i jedan dokument za privremeno baš za otvaranje a most kao obrušio se) i Amidžića izjava sve je to dogovor jer im trebalo nešto bombastično o čemu ćemo pričati a ne o krađi naših para i zaobilaženju zakona PDV-
Bravo! Kako si samo sve povezao i razotkrio ih! Gotovi su sad, pokvario si im plan
kxuser69a436912 Oktobar je blizu, SDA očekuj da će imati 90 posto glasova sami će moći formirati vlast, hvala vam na tome
Nije inat protiv Otvaranja daleko od toga nego Inat protiv Tri godine pljačke Federacije preko PDV, Inat kriminalu i plaćanju blokatora
Samo da zahvalim SMSD i ADZu što ćemo izglasati SDA sa 90 posto glasova, ne zbog nerada Trojke ili Rada SDA, nego zbog vas! Mi smo jedini promijenili nacionaliste u ovoj državi iz Vlasti izglasali Trojku da bi napravili bolju budućnost a šta ste vi onda uradili vi ste tu Trojku nategnuli i ponizili uzduž i poprijeko, eto zbog toga ide SDA sa historijskim rezultatima na Izborima moći će sami formirati vlast, nećemo se mi više dijeliti u 10 stranaka da se ne zna ko Kosi a ko Vodu nosi
TROJANERI VIDIMO SE NA IZBORIMA, 200 miliona Viaduct, 100 miliona Kumu zgrada, 150 miliona Nelegalna raspodjela PDV, Neradna nedjelja, i sad otvoriše Prijelaz a nisu Usvojili Koeficijent, hvala Trojka kako ste fino počastili Milu, sa čim častite Dragana sa Južnom Interkonekcijom i Trećim?
A zašto šutite da federalni mio/pio već decenijama pljačaka mio Republike srpske tako što odbija da isplaćuje mirovne ljudima koji žive u RS-u a po zakonu im je federalni mio dužan isplaćivati a ne mio RS-a ???
Nece biti brže dok god oba GP ne budu otvorena. A kakva je frekvencija vozila, valjao bi jos jedan tu u blizini.
pa odvojite se od RS. nije problem
PRIKAŽI ODGOVORE (4)
Nije Amidža ništa otvorio nego ADZ zamjenik u ministarstvu, ali su isturili da se o Amidži priča a ne o ADZu i još jednom nožu u leđa, iako SMSD nelegalnim pdv-om uzima novac i djece iz ADZa kantona, ali je mržnja ADZaša jača i od toga
Samo da zahvalim SMSD i ADZu što ćemo izglasati SDA sa 90 posto glasova, ne zbog nerada Trojke ili Rada SDA, nego zbog vas! Mi smo jedini promijenili nacionaliste u ovoj državi iz Vlasti izglasali Trojku da bi napravili bolju budućnost a šta ste vi onda uradili vi ste tu Trojku nategnuli i ponizili uzduž i poprijeko, eto zbog toga ide SDA sa historijskim rezultatima na Izborima moći će sami formirati vlast, nećemo se mi više dijeliti u 10 stranaka da se ne zna ko Kosi a ko Vodu nosi
Do pobjede i slozenosti
Bože dragi kao da se svetite nekome..koga izglasate taj će i vladati taj period,pošteno? Gdje problem?
Li bo nas t a k i ....
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Znaš li i brojeve Lota?
Tebi javio Trump?
kxuser6a01cfc20 Znaš li i brojeve Lota?
Tebi javio Trump?