Samo da zahvalim SMSD i ADZu što ćemo izglasati SDA sa 90 posto glasova, ne zbog nerada Trojke ili Rada SDA, nego zbog vas! Mi smo jedini promijenili nacionaliste u ovoj državi iz Vlasti izglasali Trojku da bi napravili bolju budućnost a šta ste vi onda uradili vi ste tu Trojku nategnuli i ponizili uzduž i poprijeko, eto zbog toga ide SDA sa historijskim rezultatima na Izborima moći će sami formirati vlast, nećemo se mi više dijeliti u 10 stranaka da se ne zna ko Kosi a ko Vodu nosi
Do pobjede i slozenosti
Bože dragi kao da se svetite nekome..koga izglasate taj će i vladati taj period,pošteno? Gdje problem?
PRIKAŽI ODGOVORE (1)
Prikaži sve komentare (77)