A šta je sa djetetom, divljim i nevaspitanim koje maltretira drugu djecu i nastavnike pa roditelji ne šalju zbog njega djecu u školu, i niko mu u kraj nije stao. E sad se vjerovatno pojavilo još takvih pa neko neće da toleriše ono što nose iz kuće. Danas daj djeci sve, nekad se znao neki red, za svako neću sam šamar dobijala.