Nevjerovatna nepažnja
101

Maguire izviždan nakon novog neshvatljivog kiksa zbog kojeg je United primio pogodak

Trenutak kada je Maguire izgubio loptu (Foto: Screenshot)
Nogometaši Manchester Uniteda i Athletica iz Bilbaa odigrali su neriješeno 1:1 u prijateljskoj utakmici na Aviva stadionu u Dublinu, a susret je s novim kiksom obilježio Harry Maguire.
Naime, štoper Crvenih vragova je u 29. minuti utakmice neshvatljivo kiksao s loptom u posjedu te je prepustio španskom timu.

Athletic je iz te akcije munjevito stigao pred gol Uniteda i poveo preko Nica Williamsa. Gol pogledajte ovdje.

Iako je Maguire imao dovoljno vremena da se bez problema riješi lopte koju mu je ranije predao Wan Bissaka, iskusni štoper je doslovno asistirao igračima Athletica te nakon toga zaradio snažne zvižduke Unitedovih fanova.

Podsjetimo, navijači Uniteda odavno su izgubili strpljenje zbog njegovih grešaka, a uoči sezone Unitedov menadžer Erik ten Hag oduzeo mu je kapitensku traku.

Maguire je dojam donekle popravio u 93. minuti asistencijom Pellistriju koji je zabio za konačnih 1:1.

Inače, Athletic je od 66. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Paredes.