Komentari (14)
Povratak na članak
Prijava korisnika
NAPOMENA: Komentarisanje članaka na portalu Klix.ba dozvoljeno je samo registrovanim korisnicima. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Komentari odražavaju stavove isključivo njihovih autora, koji zbog govora mržnje mogu biti i krivično gonjeni. Kao čitatelj prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima. Svaki korisnik prije pisanja komentara mora se upoznati sa Pravilima i uslovima korištenja komentara.
sudija vam produžio dok ne dadnete gol... kojih 6 minuta nadoknade... ejjjjjjj bilo prekida samo na izmjenama. ko je još vidio da se na osnovu 4-5 izmjena stavlja 6 minuta sud. nadoknade....... luđaciiiiii
jojjjjjjj utišali, ja ćorava čovjeka...... zar jedan man.utd. mora davati gol u 95. minuti....da utiša mali man. city. hahahahaahh jadan ti ferguson... i tvoje utišavanje
joj jeste smijesni majkemi kako ste takoglupiznase koje najbolji u engleskoj kakve vi utakmice gledate .. sad ste mislili ronaldo tevez otisli sad ce mo opast nemate pojma da ferguson uvijek proda najbolje igrace jer niko nije veci od kluba .. a za barcu njima svaka cast ali ovo je engleska liga zar ste zaboravili da su oni spanci ha ha .. mancester je najboli nemoj te se ljutit al pogledaj historiju malo .... samo napred momci joj jedna titula pa nek onda jos vise mrze ha ha ha
City je zasluzio remi...pun mi je vise UTD-a i njihovih kuknjava...
mancester nemoze ni posoliti barseloni
Samo da kazem ovim sto ne vole ManUtd, u svijetu postoji par nivoa fudbala, na prvom se nalaze ManUtd i Barcelona, mozda da im Real sada moze prikucit a u italiji Juve, a svi ostali su u drugom, trecem itd. Ne govorim da City nece biti klub u vrhu, dajte pare na Maltu i za par godina ce osvojit LP (doduse pokupovat one najbolje) ali City je jos uvijek samo klubic koji je poznatitji po gradu u kojem se nalazu (zbog Uniteda) nego po igri koju su imali u ovih 50 godina koliko postoje. Oni koji ne vole ManUtd nemojte gledat taj klub, ups, pa sta cete onda gledat?
ma manchester je jedna velika NULA!
Realno je trebalo biti 5-1 za Manchester United. United im je \"poklonio\" dva gola. Bellamy je dao gol u 89:55 i slavili su preko 1 minutu,izmjena Anderson-Carrick 30 sekundi i dodajte 4 minuta sudijske nadoknade...Sve ok....a uostalom utakmica nije gotova dok sudija ne svira kraj.Ovo nije ni prvi ni zadnji put da se ovako nesto desilo. Zato neka se ne zale,moraju oni jos da uce....
PRAVDU ZBORIŠ....treba građani da još hljeba jedu, pa da budu ono što je Mančo.
@United : brate dodji sebi ako nemas kome !
ti nisi dobro nikako,idi se umij,dodji sebi...lol
@guja Kako mislis \"koga su utisali\" !? Pa da li si gledao utakmicu? Drugo poluvrijeme? Berbatov? Shay Given? Maestro Ryan Giggs? Pa tri puta su igraci City-ja presli na polovinu Uniteda kako treba u cijelom drugom poluvremenu. A sanse Uniteda su nizale, jedna za drugom... Dva gola su zabili nakon glupih gresaka odbrane Uniteda. Uporedi igrace koje imaju ove dvije ekipe... Given je puno bolji i iskusniji golman od Fostera. Micah Richards je neuporedivo bolji od Johna O\'Shea. Bridge je dosta slabiji od Evre. Toure i Lescott - fenomenalan stoperski dvojac (doduse jos uvijek vjerovatno nedovoljno uigran, ali sjajni pojedinci...), Ferdinand i Vida - fantastican odbrambeni dvojac, iako je Rio igrao nedovoljno oporavljen... Shaun Right-Phillips je ofanzivno mnogo kvalitetniji od Parka, Barry iskusniji od Andersona, De Jong od Fletchera... Tevez i Bellamy su sjajni igraci... a sta su pokazali na terenu?